Перейти до основного вмісту

Кам’янчани підтримали онкохворих дітей

Напередодні Дня дитини, який світ відзначає 20 листопада, у районному будинку культури відбувся благодійний концерт «Жити завтра!», що був організований громадською організацією «Молодіжне обєднання Нове покоління Камянщини», з метою збору коштів для онкохворих дітей району.

На сьогоднішній день на обліку в онкодиспансері знаходиться п’ятеро дітлахів із Кам'янського району віком до 18 років. Саме для допомоги у лікуванні цих діток і був організований даний захід. З етичних міркувань їхні імена ми не розголошуємо.
Окрім зібраних коштів від реалізації квитків, кожен присутній міг вкинути свій благодійний внесок у будь-якому розмірі до скриньок. За час проведення благодійного концерту організаторам вдалося зібрати 4395 грн., ще 1452 грн небайдужі кам'янчани передали по закінченні заходу. Усі зібрані кошти – 5847 грн – були розподілені та передані дітям.
Підтримати дітлахів погодилися й обдаровані кам’янчани, завдяки яким і відбувся цей концерт. Своїми талантами глядачів радували Лідія Гвоздик, Альона Юрченко, Каріна Фещенко, Каріна Бандура, Анна Багмет, Анастасія Федоренко, Яна Корецька, молодий бард Олександр Тищенко, ансамбль «Колорит», танцювальні колективи східного танцю (керівник – Анастасія Проданчук), «Шторм» (керівник – Максим Селіванов),  клуб спортивно-бального танцю «Еліт Данс» (керівник – Лариса Козоріз), а також сольний танцювальний номер Олега Гриня та Світлани Сулімової.
Упродовж кількох годин із своїм завданням гарно справлялись і ведучі концертної програми, члени молодіжного об’єднання «Нове покоління Кам'янщини» - Артем Гнєдін та Оксана Малюкіна.
Організатори благодійного концерту висловлюють щиру вдячність за допомогу в організації заходу працівникам РБК – художниці Інні Клименко та звукооператору Василю Данилюку.
Сподіваємося, що наша скромна фінансова допомога та підтримка обдарованої молоді району дасть онкохворим дітям надію жити завтра!
Антон ЮРЧЕНКО, голова ГО «Молодіжне об’єднання
Нове покоління Кам’янщини»
Фото
Олександр КУЩЕНКО

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.