Перейти до основного вмісту

Свободівець підтримав конкурс сучасної української книги

Звісно частково реклама, зате люди нові книги матимуть)))
Черкаський свободівець Ярослав Коваленко підтримав конкурс «ЧеЧитка», покликаний популяризувати сучасну українську літературу. За фінансової підтримки підприємця‑націоналіста організатори залучили до конкурсу книжки ще одного українського автора.

Конкурс читацьких смаків черкасців 2016 року проводить МГО «Книжковий маестро». Його суть полягає в тому, що мешканці міста читатимуть книги українських авторів, відібрані організаторами конкурсу, та в середині 2017 року оцінять їх відповідно до критеріїв від одного до п’яти балів. Книга, яка отримає найвищу оцінку черкасців, стане кращою видавничою новинкою року та літературним вибором Черкас. 

Взяти книги для прочитання черкасці зможуть безкоштовно у організаторів конкурсу. А завдяки фінансовій підтримці Ярослава Коваленка до конкурсу було залучено книги «Баборня» авторства Мирослава Лаюка.


«Усвідомлюю, наскільки важливо нині популяризувати все українське, зокрема й сучасну літературу. По-перше, треба доводити, що вона існує. По-друге, треба надавати можливість розвиватися видавничий справі в Україні. А взагалі, цей конкурс – це чудова можливість книжками відірвати людей від телевізора та соц. мережах», – поділився дуками активіст Черкаської міської організації ВО  «Свобода» Ярослав Коваленко.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО «Свобода»

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.