Перейти до основного вмісту

Коли Земля бунтує

Була така пора доби, коли вже не ніч, але ще й не ранок. Це найспокійніша пора. У цей час навколишній світ немов застигає у невагомості. Природа огорнула тишею сіру триповерхову будівлю медичного закладу, що заховалася серед каштанів. Це було, либонь, найвіддаленіше місце цього невеликого провінційного містечка. Хтозна, чи так було колись заплановано будівничими міста, чи просто підсвідомо люди відмежувалися подалі від цього закладу. 

  
Та враз стиха скрипнули двері і надвір, скрадаючись, вийшов чоловік у спортивних штанях і футболці. Стривожений шпак, що необачно відбився від зграї і спав на гілці каштану, скрикнув і розчинився в пітьмі. Це насторожило місцевих кудлатих приблуд і декілька псів, принюхуючись, потяглись до вхідних дверей. На стіну з дверми без ґанку падав жовтий брудний відблиск ліхтаря, завдяки якому можна було побачити вицвілу і трішки з’їдену іржею вивіску «Психіатрична лікарня».

Оповідання бере участь у конкурсі  "Зачаєний жах".

Повне оповідання читайте на сайті журналу "СТОС" ось за посиланням.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.