Перейти до основного вмісту

Екс-головний редактор видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля» їде до Черкас

Вона одна з тих, чиїми зусиллями в Україні з’являються нові сучасні книжки. Вона корінна харків’янка. Вона в певний час допомогла Книжковому Клубу «Клуб Сімейного Дозвілля» стати україномовним видавництвом, яке видає твори українських авторів. Це Світлана Скляр, котра їде з Харкова до Черкас з відкритою лекцією «Що читати: як обрати книжку для себе». Про це інформує МГО «Книжковий маестро».

Світлана Скляр працювала в КСД головним редактором . За її участі  у харківському видавництві було видано багато видань молодих сучасних українських авторів та українських перекладів зарубіжних творів.  Нині вона обіймає посаду завідувачки редакції сучасної літератури у видавництві «Віват».
Видавець та менеджер книжкової продукції говорить, що існує такий принцип Парета – 20% успіху, 80% − це завжди гра навпомацьки. Тобто видати хорошу книжку – це не важко, а що робити з нею далі – от проблема.
Черкащанам Світлан Скляр розповідатиме про промоцію видань та як правильно вибрати книжку, враховуючи свої уподобання. 
Зустріч з Світланою Скляр відбудеться у Черкасах, в п’ятницю,  7 жовтня, в Черкаському художньому музеї. Початок о 18 годині. Вхід вільний. Захід організований за сприяння Черкаської міської ради.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.