Перейти до основного вмісту

Виявляється, вівчарики дуже файно співають

Вівчарики бувають різні:)
Вівчарик ковалик (Phylloscopus collybita)
Вівчарик жовтобровий (Phylloscopus sibilatrix)
Вівчарик весняний (Phylloscopus trochilus)
 Знайшов ось на блозі панни Пташки про те, що вівчарики дуже гарон співають.


І здогадайтеся, як їх можна відрізнити? Насправді лише за голосом. Лише жовтобрового вівчарика можна впізнати за виглядом. Під час кільцювання ці три види розрізняють за співвідношенням точних промірів крила.

Крім того, найбільш ймовірно, що в лісі ви почуєте, а не побачите цих птахів - пісня в них дуже дзвінка, а зовнішність непримітна. Тримаються високо в кронах дерев, де ловлять повзаючих та літаючих комах. Гніздо будують на землі - в траві з трави.

Звертайте також увагу, в якому місці ви спостерігаєте вівчарика. Хоч вони родичі, але кожен має особливі преференції щодо вибору місця гніздування. Вівчарик ковалик гніздиться в підліску, тому ви його спостерігатимете в лісі з нижнім ярусом або на узліссі.

Для жовтобрового вівчарика підлісок не є критично важливим, але живе він лише під пологом лісу. А весняний вівчарик любить зволожені місця, швидше за все ви його зустрінете на приклад в заболочених верболозах.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.