Перейти до основного вмісту

Запорукою успіху для особи з обмеженими фізичними можливостями стала віра в свої сили

До звільнення з попереднього місця роботи Надія Коваль працювала не за фахом, хоча завжди мріяла знайти роботу за здобутою спеціальністю бухгалтера. До Монастирищенського районного центу зайнятості жінка звернулася за допомогою у пошуку роботи. Фахівці центру зайнятості з увагою поставилися до побажань Надії щодо нової роботи з урахуванням того, що вона особа з обмеженими фізичними можливостями.

Відвідавши ряд профінформаційних семінарів на тему «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії», «Загальні питання зайнятості населення та стан ринку праці» та профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами жінці запропонували посаду бухгалтера на фермерському господарстві «Ладіс», яке спеціалізується на вирощуванні зернових культур, за умови проходження попереднього стажування.

Стажування безпосередньо на робочому місці дозволило жінці ознайомитися зі специфікою роботи та удосконалити свої професійні вміння. Після закінчення стажування Надію Коваль працевлаштовано.
Монаститрищенський РЦЗ

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.