Перейти до основного вмісту

У Черкасах завершують роботи біля пам’ятника «Борцям за волю України»


Пам’ятник «Борцям за волю України», відкриття якого планується приурочити до Холодноярських подій, вже у стадії завершення.
Нині там триває процес завершення робіт.

Це пам’ятний знак висотою 15-16 метрів, з місцевого граніту, з орнаментною металоковкою та променевим нижнім освітленням. За задумом митців, він постане на вісі між Площею та Пагорбом Слави, тобто на тій території, яка у Черкасах історично сформувалася як «місце пам’яті» (від Дніпра і до бульвару 5 відповідних об’єктів увічнення подій Другої світової війни, дунайської та афганської кампаній).

У підніжжя будуть розміщені пам'ятні брили-блоки. На них викарбують події, яким присвячений пам'ятник. На вершині стели буде фігура Архистратига Михаїла.
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.