Перейти до основного вмісту

Швейне підприємство з Чигирина «АнВа» відкрило двері безробітним

За ініціативи Чигиринського районного центру зайнятості відбувся День відкритих дверей на одному з підприємств Чигирина – товаристві з обмеженою відповідальністю «АнВа».

Валентина Макарчук – майстер виробництва з багаторічним досвідом роботи презентувала підприємство, розповіла про його діяльність, умови праці, специфіку роботи та основні вимоги до працівників. 10 учасників заходу серед, яких були і люди з обмежиними можливостями мали можливість на власні очі побачити технологічні процеси швейного виробництва, оглянути цехи, обладнання та устаткування.

Фахівець центру зайнятості Світлана Пітюренко розповіла присутнім про ситуацію на ринку праці Чигиринщини, надала інформацію про послуги центру зайнятості. 

Для більш тісного ознайомлення з підприємством, отримання додаткового заробітку і можливості прийняття рішення в майбутньому працювати на постійному місці, присутнім шукачам роботи запропоновано тимчасову роботу на підприємстві.
Чигиринський РЦЗ

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.