Перейти до основного вмісту

Моє оповідання втрапило до збірки «Світильник Джека»! (доповнено)


Стараннями небайдужих людей світ побачила збірка «Світильник Джека». Це щось близьке до чорної фантастики.
Я вирішив взяти участь в конкурсі оповідань жахів. І моє оповідання відібране разом з іншими 12-тьма учасниками.
Збірку можна придбати за 40 грн, написавши за цим емейлом hellowin_ua@ukr.net

Дякую організаторам конкурсу і Оксані Бондаренко.Нижче - уривок з мого оповідання "ЗВІР"

"...На голову капає рідина і починає стікати з лоба на ніс. Я вже знаю що це слина і не чикаючи інших двох ударів серця, переношу всю вагу тіла вперед і стрибаю. У цю ж мить на те місце, де я щойно стояв, падає щось доволі важке і шумно зітхає. Я в цей час, огинаючи дерева, як рись стрибав серед ночі. Ще один різкий поштовх і я стою за деревом, притулившись до крони і відчуваючи руками химерні і незграбні нарости кори. З роздертої об гілку щоки текла гаряча кров..."
Коментарі

 1. Я сподіваюся, цитата з твого тексту, а не книги?) Чи так з одурківками і надрукували?)

  ВідповістиВидалити
 2. ААА стопудов.... Це я з свого вордівського файлу взяв, щоб з книги не передруковувати. Так, книга більш досконала, там і коректори оповідання читали))))

  ВідповістиВидалити
 3. А скажи будь ласка, як авторові тобі хоч перепав примірник в подарунок?

  ВідповістиВидалити
 4. Примірник довелося купувати. Безкоштовно не прислали. Як повідомили організатори проекту, нині просто складна економічна ситуація. Надто ж - у книговидавництві. Та я не особливо засмучений. Ще не той рівень у мене, щоб вимагати безкоштовний примірник та ще й гонорар великий. До цього треба дорости))) Поки я вдячний організаторам конкурсу і за те, що вони зробили. Адже це була гарна можливість для мене бути надрукованим

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.