Перейти до основного вмісту

Для учасників АТО виділено понад 100 путівок для оздоровлення


Урядом ухвалено Порядок забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням.
Порядком, передбачається забезпечення путівками, проте не передбачена грошова компенсація за їх невикористання, - пояснює директор Департаменту соціального захисту населення Руслан Чикало. - Для санаторно-курортного оздоровлення учасників АТО виділено, за рахунок коштів державного бюджету, 103 путівки до оздоровчих закладів України, які розподілені по районах та містах області. Крім того, на зазначені цілі з обласного бюджету виділено 500 тис. грн.

За його словами, путівки були надіслані до органів соціального захисту та розпочата оздоровча кампанія учасників АТО.
Для отримання путівки в цьому році необхідно стати на облік до управління праці та соціального захисту населення  та подати наступні документи:заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, документ, що  підтверджує залучення до виконання завдань АТО в районах її проведения.
Таким документом може бути:
- наказ центру АТО при СБУ, або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань в районах їх проведення;
- довідка про участь особи в АТО згідно з додатком І або 2 до Порядкунаданнястатусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали участь в АТО, забезпеченні її проведенні, затвердженого постановою Кабміну від 20 серпня 2014 року № 413;
- рішення відомчої (або міжвідомчої) комісії при про встановлення  особі статусуучасника бойових дій,  як такій, що захищала незалежність,суверенітет та територіальну цілісність України і брала участь в АТО, забезпеченні її проведення;
- довідка про обставини травм для осіб, які отримали поранення внаслідок бойових дій в районі проведення АТО;
- витяг з протоколу засідання військово-лікарської комісії про встановлення причинного зв’язку захворювань, поранень, контузій, травм, у військовослужбовця.
Куди звертатись
До управління праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій та виконавчих органів міських рад за:
зареєстрованим місцем проживання,
фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік (для осіб, шо переселилися і тимчасово окупованої території).
Безкоштовними путівками на санаторно-курортне лікування забезпечуються:
 інваліди війни з числа учасників антитерористичної операції;
учасники бойових дій, які безпосередньо брали участь під час проведення антитерористичної операції.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.