Перейти до основного вмісту

«Імперіал плюс» - шляхи подальшого розвитку


Приватне підприємство «Імперіал-плюс» знаходиться в одному з найчистіших регіонів України – лівобережжі Черкаської області, займається виробництвом та збутом високоякісного згущеного незбираного молока. Завдяки розширенню виробництва площ та придбання сучасного обладнання, було збільшено асортимент екологічної, натуральної, смачної та корисної продукції, що сприяло визнанню підприємства на внутрішньому ринку країни.

Головними постачальниками сировини для переробки є сільськогосподарські товариства району та населення.
Адміністрація та колектив підприємства постійно працюють над розширенням асортименту, впровадженням нових технологій виробництва та підвищенням якості продукції.
Задля популяризації вакантних місць на підприємстві проявив ініціативу Чорнобаївський районний центр зайнятості.

Днями головний бухгалтер підприємства Жанна Безкровна та інспектор відділу кадрів Оксана Хоменко зустрілися на базі підприємства з учнями 10-11 класів та ознайомили їх з перспективою розвитку підприємства, умовами праці та її оплати, здійснили екскурсію по підприємству в цехи по виготовленню згущеного молока та макової начинки.
«У зв’язку з розширенням виробництва на сьогодні наявні вільні робочі місця для варника сиропів та 2 робітників в молочному цеху», - повідомила Оксана Олександрівна та провела індивідуальну співбесіду зі всіма, кого зацікавила ця пропозиція.
У результаті проведення заходу, керівництво підприємства та центру зайнятості домовились про можливості стажування молоді з подальшим працевлаштуванням на «Імперіал-плюс» найближчим часом.
Про це інформує Чорнобаївський РЦЗ

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.