Черкаські ІТішники пішли в школи розповідати учням про проекти Google

Команда +GDG Cherkasy провела експериментальну зустріч з учнями черкаської школи №17, покликану зацікавити молоде покоління IT сферою, яка нині активно і динамічно розвивається у всьому світі. Учням розповіли про про Google Developers Groups та Women Techmakers, а також зробили презентацію браслету Муо, що переносить жести у цифровий світ, годинника Android wear та “розумних окулярів” Google Glass, в яких учні отримали змогу зробити довгоочікувані селфі.
Про це інформує прес-служба спілки "Черкаси ІТ-кластер".
Своїми знаннями і досвідом поділилися Дмитро Катаєв, Анна Трегубенко, Юлія Макаренко, Максим Тимчій і Сергій Цибровський.

Учням розповіли про умови участі у науковому конкурсі для школярів Google Science Fair. Вже декілька років поспіль у цьому конкурсі дуже схвально відмічають проекти учасників з України, тож приклад минулорічного фіналіста Марка Дробнича надихнув десятикласників не зволікати, а починати власні експерименти. Адже дослідження тринадцятирічного ужгородця почалося зі звичайного уроку біології, чудової ідеї та захоплення робототехнікою та конструкторами лего.
Проте, найбільш інтригуючою та жвавою виявилась частина зустрічі, де йшла мова про ґаджети. Школярі дізналися про неймовірні проекти Google[X]: Project Loon, Project Glass, розумну склянку та безпілотний автомобіль. Учням влаштували невеличке демо браслета Myo, що переносить жести у цифровий світ. Ще однією цікавинкою зустрічі стала демонстрація годинника Android wear та “розумних окулярів” Google Glass.
Учасники GDG Cherkasy вже планують інші заходи, де охочі зможуть поділитися знаннями та дізнатися багато цікавого про новинки в світі IT.

Коментарі

Нижче подані популярні теми з блогу

Блейк Крауч_"ОБЛУДА"_друга книга трилогії "Облудні сосни"

Відголоски «Твін Пікса» – круті «Сосни» Крауча

Більше 80% фахівців з інвалідністю в Україні не мають роботи. Як держава планує залучити їх до ринку праці?