Перейти до основного вмісту

Студенти Суем підкорюють європейський освітній простірСхідноєвропейський університет, отримавши в Оксфорді (Великобританія) нагороду «Кращий університет 2014 року», постійно підтримує свій авторитет і працює на рівні з провідними навчальними закладами Європи, Канади, США, створюючи новітні форми освіти та перспективні можливості для своїх студентів і випускників у всьому світі. Тепер студент має реальну можливість, навчаючись у Східноєвропейському університеті, паралельно навчатись у кращих університетах світу.


Східноєвропейський університет успішно реалізовує програму подвійного диплому. Студент отримує два дипломи одночасно – державний український диплом і диплом навчального закладу країн Європейського Союзу. Навчання за кордоном супроводжується  стажуванням, отриманням практичних навичок, необхідних для успішної роботи і кар’єрного зростання в європейських та українських компаніях, і в результаті за бажанням випускника – працевлаштуванням в ЄС.

Однією з тих, хто впевнено використав свій шанс, стала студентка Марія Савченко. Під час навчання в Східноєвропейському університеті вона паралельно навчалась у провідному університеті бізнесу і права в Польщі – Lazarski University. Талановита Марія розпочала там своє навчання англійською мовою, паралельно навчаючись за програмою британського вишу Coventry University. По закінченні навчання Марія Савченко має диплом державного і міжнародного зразка Східноєвропейського університету, диплом польського університету Lazarski University та диплом британського ВНЗ Coventry University. 

Не має сумнівів у тому, що юна Марія, отримавши такий досвід навчання й стажування в Східноєвропейському університеті та в іноземному навчальному закладі, складе гідну конкуренцію на вітчизняному і міжнародному ринку праці.

Офіційне джерело: http://www.suem.edu.ua/uk/news/current_news/596

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.