Перейти до основного вмісту

Хто тепер може звертатися за житловими субсидіями?До управління звертаються громадяни з питанням: «Хто тепер може звертатися за житловими субсидіями?»

Відповідає на нього заступник директора департаменту - начальник управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Бінусова Катерина Марківна.

Повідомляємо, що в Україні скасували обмеження для певних категорій громадян, які не мали права звертатися за житловими субсидіями. Тепер цю пільгу може просити кожен.

Зараз не розглядають звернення від громадян, які не працюють, не служать, не навчаються і не є безробітними, тобто не перебувають офіційно у центрах зайнятості. 

Проте з 1 травня ми будемо розглядати всі сім’ї, навіть ті, де доходи є меншими визначеного законодавством рівня.

В сім’ях, в яких дохід є меншим від мінімуму, право на житлову субсидію вираховують, проставивши дохід сім’ї за шість місяців в розмірі прожиткового мінімуму для працездатної особи, тобто 1218 гривень.

Надання житлових субсидій зараз залежить лише від доходів, усі інші обмеження знято.

Також зазначаємо, що звертатися за субсидією можуть не лише власники житла, але й співвласники, на ім’я яких відкриті особові рахунки та приходять квитанції про оплату комунальних послуг.

Звертаємо увагу на те, що субсидії  відтепер нараховуватимуть на 12 місяців, а не на 6, як було раніше.

Нагадаємо, щоб оформити субсидію, потрібно заповнити заяву та декларацію про доходи.

За детальною інформацією з вказаного питання необхідно звертатися до управлінь соціального захисту населення департаменту соціальної політики Черкаської міської ради (управління соціального захисту населення Соснівського району, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 117, каб.115, тел. 37 23 52, 32 01 10; управління соціального захисту населення Придніпровського району, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, каб.123, тел. 36 05 63, 45 30 09).

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.