Перейти до основного вмісту

Чи мають право на субсидію люди, які отримують заробітну плату неофіційно?«Маю спеціальність, яка не користується попитом на ринку праці. Змушений  працювати неофіційно, щоб якось звести кінці з кінцями, - чи можу я отримати субсидію?», - запитує відвідувач.

Роз’яснення надає провідний спеціаліст сектору прийому громадян відділу соціальної допомоги управління соціального захисту населення Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Білоножко Катерина Володимирівна.

Субсидія не призначається, якщо у житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані працездатні громадяни працездатного віку, які не працювали і не навчалися у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах за денною формою навчання та не були зареєстровані у службі зайнятості населення, як такі, що шукають роботу, протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням субсидії (крім громадян, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку та шестирічного віку за висновком лікарсько-консультативної комісії, інвалідами I групи, дітьми-інвалідами, інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу або особами, які досягли 80-річного віку; а також фізичних осіб, які надають соціальні послуги).

Тому, громадяни, які отримують неофіційну заробітну плату, права на отримання субсидії не мають.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.