Перейти до основного вмісту

Переселенці можуть отримати дублікат трудової книжки за новим місцем роботиДержавна податкова інспекція у м. Черкасах доводить до відома тимчасових переселенців зі Сходу України та Криму про внесення у вересні та жовтні 2014 року змін до наказу від 29 липня 1993 р. № 58 “Про затвердження Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників”.

Відповідно до внесених змін, розірвання трудового договору з найманим працівником, з метою підтвердження записів у трудовій книжці, можна зареєструвати в будь-якому центрі зайнятості, незалежно від місця реєстрації трудового договору.

Також, наймані працівники можуть отримати дублікат трудової книжки за новим місцем роботи у зв’язку з відсутністю доступу до трудової книжки такого працівника внаслідок надзвичайної ситуації, передбаченої Кодексом цивільного захисту України, або проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник.

Дублікат видається на підставі заяви працівника та отриманої ним у письмовому вигляді інформації зі штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації про виникнення надзвичайної ситуації або Антитерористичного центру при Службі безпеки України про проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник, що надається в довільній формі. У випадку відновлення доступу до трудової книжки записи з дубліката про періоди роботи переносяться до трудової книжки. 

У разі працевлаштування, вимагайте у роботодавця лише офіційного оформлення трудових відносин. Не бійтесь вести з роботодавцем діалог про умови роботи та оплати праці, адже це особисте рішення кожного - жити сьогоденням чи мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії. Пам’ятайте, що пенсію в “конвертах” Вам і Вашим рідним ніхто не виплатить!

Про факти порушення трудового та податкового законодавства жителі обласного центру можуть повідомляти за тел. 45-34-27 або 45-82-60.

ДПІ у м. Черкасах

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.