Перейти до основного вмісту

Голова облради радить переселенцям не забувати про власну домівкуНа сьогоднішній координаційній нараді в Черкаській ОДА голова облради Валентина Коваленко звернула увагу на озвучену статистику щодо працевлаштування незайнятих осіб в області.

У цілому вона схвалила намагання центру зайнятості за можливості працевлаштовувати переселенців, однак звернула увагу на іншу озвучену цифру – щодо тисяч непрацевлаштованих черкащан.

– Ви ж, Юрію Олкеговичу (Ткаченко – голова Черкаської ОДА, – ред.) проявляєте людяність і спрямовуєте зусилля на відбудову Дебальцевого тощо. То туди на Схід змушені їхати наші робітники. Чому б не проводити роз’яснювальну роботу з переселенцями, щоб вони самі їхали чи повертались на відбудову свого ж краю, – звернулась вона до голови ОДА.

Валентина Коваленко також зауважила: у своїй роботі помічає, що все-таки більше оточені увагою переселенці, які їдуть в сільську місцевість. Мовляв, селяни не залишають їх у біді. А ще озвучила відому їй інформацію про приїзд у Черкаси акторів лялькового театру, а також приїзд на Чиринщину гончарів.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.