понеділок, 15 грудня 2014 р.

Голова облради радить переселенцям не забувати про власну домівкуНа сьогоднішній координаційній нараді в Черкаській ОДА голова облради Валентина Коваленко звернула увагу на озвучену статистику щодо працевлаштування незайнятих осіб в області.

У цілому вона схвалила намагання центру зайнятості за можливості працевлаштовувати переселенців, однак звернула увагу на іншу озвучену цифру – щодо тисяч непрацевлаштованих черкащан.

– Ви ж, Юрію Олкеговичу (Ткаченко – голова Черкаської ОДА, – ред.) проявляєте людяність і спрямовуєте зусилля на відбудову Дебальцевого тощо. То туди на Схід змушені їхати наші робітники. Чому б не проводити роз’яснювальну роботу з переселенцями, щоб вони самі їхали чи повертались на відбудову свого ж краю, – звернулась вона до голови ОДА.

Валентина Коваленко також зауважила: у своїй роботі помічає, що все-таки більше оточені увагою переселенці, які їдуть в сільську місцевість. Мовляв, селяни не залишають їх у біді. А ще озвучила відому їй інформацію про приїзд у Черкаси акторів лялькового театру, а також приїзд на Чиринщину гончарів.

Немає коментарів:

Дописати коментар