Перейти до основного вмісту

У Смілі відчувається наближення майбутніх місцевих виборівНа чергову сесію Смілянської міської ради, яка мала відбутися сьогодні, тобто 28 листопада, не прийшли більшість депутатів. Зате прийшли політично активні сміляни, вірніше, в основному, смілянки. Вони подивилися, як міський голова Вадим Решетняк привітав школярів – стипендіатів міського голови – , як вручив їм стипендії, а тоді висловили йому своє обурення. Мовляв, чому це немає кворуму і сесія не відбудеться, чому його часто нема на робочому місці і т. д?

Опоненти невдоволених закидали обуреним, що їхні претензії не за адресою. Бо організацією сесії займається секретар міської ради, а Вадим Решетняк, незважаючи на складну економічну і політичну ситуацію в країні, утримує Смілу в належному стані. Тож честь йому і хвала. А якщо його немає на робочому місці, то це не значить, що він не займається проблемами міста. Його робоче місце – це вся Сміла. А її проблеми треба вирішувати і в Черкасах і в Києві…
Присутні згоди не дійшли і розійшлися. Коли відбудеться сесія – невідомо. Зате зрозуміло, що дехто зі смілян відчув наближення місцевих виборів і активізувався. До речі, аж надто резонансних питань на розгляд сесії не виносили. Тому незрозуміло, що ж так налякало місцевих депутатів.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.