Перейти до основного вмісту

Російський канал не витримав пропаганди з боку голови Черкаської облради (ВІДЕО)

Голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко на сьогоднішній прес-конференції розповіла, що у неї намагалися взяти інтерв’ю з російського телеканалу «Россия 24».

– Учора канал «Россия 24» дзвонив до мене і брав інтерв’ю. Не знаю, що вони там повирізають і поставлять. Вони якраз називали цих хлопців, які приходили на сесію обласної ради (учасників «сміттєвої люстрації» - ред.) карателями. Також тележурналісти підкреслили мені кілька разів, що я їздила в зону АТО з «каратєлямі с Кієва». Я їм казала, що це не карателі, а представники громадських організацій, які, зокрема, і творили революцію Гідності. І я наголошувала, що не їжджу на Схід з карателям, а їжджу з представниками демократичних сил, які за цілісність України. А головним карателем насправді є Росія. Ясна річ, що тоді вони відключилися, – зазначила Валентина Коваленко.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.