Перейти до основного вмісту

40-метровий державний прапор пронесли містом черкащани у день Голодомору22 листопада більше сотні черкащан зібралося з лампадками, квітами, колосками пшениці і калиною біля пам’ятного знаку-хреста жертвам Голодоморів та політичних репресій у Соборному парку, щоб спільно помолитися та вшанувати пам'ять жертв Голодомору.

Молебень провели священники УГКЦ. Опісля, розгорнувши 40-метровий прапор (наданий громадською організацією «За процвітання Черкащини»), черкащани пройшли ходою від парку до Театральної площі, де відбулася хвилина мовчання.

Потім усі долучилися до створення великого хреста з лампадок. Примітно, що в цей час у багатоповерхівці навпроти площі на вікнах черкащан спалахували свічки.
Дівчата в національному вбранні роздавали усім присутнім символічні шматочки чорного хліба. Це було організовано департаментом організаційного забезпечення Черкаської міської ради.
При цьому ні керівництва міста, ні керівництва області на заході не було.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.