Перейти до основного вмісту

Учні ДМШ № 1 зустрілися з Оршанецькими прикордонниками15 листопада учні та викладачі ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка провели концерт для курсантів Оршанецького прикордонного навчального центру. У клубі зібралось біля 200 прикордонників, які з великою радістю слухали юних виконавців на різних інструментах: акордеоні, скрипці, гітарі, ксилофоні, а також вокалістів.


У програму концерту увійшли як класичні твори ( в тому числі оперні арії ) так і естрадні та джазові. Кожний номер проводиться бурхливими оплесками, обличчя курсантів поступово втрачали суворість. А коли юні вокалісти співали пісні 2-ї світової війни, на очі слухачів набігала сльоза.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Визначено лауреатів Літературного конкурсу ім.. Григорія Тютюнника

Я серед лауреатів літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника. Гарний початок тижня!!! Неймовірно радий, що мою роботу про двох братів, які шукали скарб, відзначено!

Колишній завод "Оризон" в місті Сміла - це повний капєц. Там можна знімати фільми жахів (ФОТО)

Могутній смілянський завод «Оризон» перетворився… у майданчик для зйомок фільмів – жахів Його територія, котра завжди потопала в квітах, заросла такими бур’янами ,чагарниками та деревами. Від їдальні залишився лише залізобетонний «скелет». Розібрані вікна у просторих багатоповерхових корпусах телевізійного виробництва, під газовий різак потрапили каналізаційні труби, інші комунікації. А колись мало не пів-Союзу користувалися телевізорами «Оризон»....

Сьогодні в Куцівці на Черкащині вшановували Осьмачку (ФОТО)

Цього року ми відзначаємо 122 річницю від дня народження нашого земляка, незборимого патріота, людини виняткової долі, поета й прозаїка Тодося Осьмачки.